Raport bieżący 6/2011
07.04.2011 18:12:58
A
A
A
Umowa ze spółką PL.2012 w zakresie przedsięwzięcia POLISH PASS

Zarząd NETMEDIA S.A. informuje, że w dniu 6 kwietnia 2011 roku została zawarta umowa współpracy pomiędzy PL.2012 sp. z o.o. a Netmedia Business Travel sp. z o.o. i Netmedia S.A. Przedmiotem umowy jest realizacja wspólnego przedsięwzięcia, jakim jest „POLISH PASS”

 

Produkt „POLISH PASS” ma na celu ułatwienie turystom, w tym turystom i kibicom odwiedzającym i przebywającym na terenie Polski podczas trwania finałowego turnieju Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012:

 

  • rezerwacji miejsc noclegowych,
  • rezerwowania i opłacania transportu lotniczego,
  • rezerwowania i opłacania kolejowego transportu międzymiastowego,
  • korzystania z transportu publicznego w miastach,
  • zakupu ubezpieczenia zdrowotnego na czas pobytu w Polsce.

 

Przedmiotem działalności PL.2012 jest koordynacja i kontrola przedsięwzięć Euro 2012 i innych przygotowań do finałowego turnieju Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012. Spółka jest pomysłodawcą i koordynatorem wdrożenia „POLISH PASS”, natomiast jego dystrybucją zajmą się biznesowi partnerzy, m.in. NETMEDIA S.A.

 

Rozpoczęcie dystrybucji usług wchodzących w skład „POLISH PASS” powinno nastąpić do dnia 01.12.2011 r. Umowa została zawarta na czas oznaczony do dnia 31.12.2012 r.

 

Wartość umowy nie została określona. Jednak szacunki Zarządu wskazują, że przychody ze sprzedaży, będące efektem działań określonych w niniejszej umowie, powinny się zawierać w przedziale od 5 do 10 mln zł. Realizacja przychodów na takim poziomie oznacza, że umowa ta spełnia kryteria umowy istotnej.

 

Zarząd uznał również, że podanie do wiadomość powyższej informacji jest niezbędne dla inwestorów ze względu na istotność przedmiotu umowy oraz związanego z nią wydarzenia.
Drukuj
    |    
Zgłoś błąd
    |    
Wyślij link
Notowanie: