Rejsy wycieczkowe
A
A
A
Rejsy wycieczkowe
Dzięki ofercie Marco Polo Travel, Netmedia może zaoferować Państwu niezapomniane wrażenia podczas rejsów wycieczkowych. Będą Państwo mieli okazję zwiedzić świat na pokładach najlepszych statków wycieczkowych, na których czeka moc niezapomnianych wrażeń i które oferują niepowtarzalną okazję do odkrycia magicznych zakątków naszej planety.

Takiej dawki atrakcji nie dostarczy żadna wycieczka czy typowe wczasy. W trakcie rejsu odwiedzamy kilka lub nawet kilkanaście atrakcyjnych miejsc - a wszystko to bez uciążliwego pakowania i przenoszenia się. Niezliczone atrakcje rozrywkowe, kulturalne, sportowe i kulinarne w trakcie rejsu gwarantują świetną zabawę i przyjemny relaks.

Oferta rejsów wycieczkowych jest bardzo bogata, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie – bez względu na to, czy szuka ciekawego sposobu na spędzenie rodzinnego urlopu, planuje romantyczną podróż we dwoje, chce się zabawić w gronie najbliższych przyjaciół, ma głód adrenaliny i marzy o prawdziwej ekspedycji, czy też organizuje wyjazd integracyjny dla pracowników firmy. Zaspokoimy wszystkie te potrzeby, a nasi konsultanci pomogą Państwu wybrać najlepszą propozycję.

Marco Polo Travel gwarantuje najlepszy serwis i najniższe ceny na rynku. Bezkonkurencyjna oferta jest efektem bezpośrednich negocjacji z najlepszymi armatorami na świecie, których Marco Polo Travel reprezentuje jako oficjalny i niejednokrotnie wyłączny przedstawiciel w Polsce. Rezerwacja rejsów odbywa się za pośrednictwem portalu Rejsy.pl.

Zgodnie z ocenami klientów na całym świecie rejsy oferują niespotykany nigdzie indziej poziom usług i dają największą satysfakcję z wypoczynku. Oferta Marco Polo Travel jest najszerszą i najpełniejszą, jaką można znaleźć na polskim rynku. Odpowiada ona potrzebom klientów o różnorodnych oczekiwaniach i różnej zasobności portfela.
Rejsy.pl
Kontakt:
ul. Woronicza 15
02-625 Warszawa
Tel: (22) 492 77 90
Infolinia: 801 08 08 03
E-mail: rejsy@rejsy.pl
Drukuj
    |    
Zgłoś błąd
    |    
Wyślij link
Notowanie: