Hotele
A
A
A
Hotele
Netmedia jest największym brokerem miejsc hotelowych online w Polsce. Spółka posiada najnowocześniejszy system internetowych rezerwacji hotelowych w Polsce  – Centralny System Rezerwacji Online (CSRO). Ten autorski system umożliwia dokonywanie rezerwacji w czasie rzeczywistym, zarządzanie informacjami, dostępnością oraz cenami obiektów noclegowych w Polsce.

Sprzedaż miejsc noclegowych odbywa się głównie przez strony internetowe spółki. Flagowa witryna spółki to Hotele.pl,  jeden z najbardziej znanych portali turystycznych w Polsce. Tę działającą od 2000 roku witrynę odwiedzają tysiące użytkowników dziennie.

Sprzedaż miejsc hotelowych jest dodatkowo wspierana przez szereg innych serwisów skierowanych do klientów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Flagowym portalem skierowanym do odwiedzających Polskę cudzoziemców jest TravelPoland.com.

Oferta jest sprzedawana poprzez wiele popularnych portali, m.in. EmpikTravel.pl, WP.PL czy 4hotele.pl.

Obiekty hotelowe są kontraktowane w całej Polsce. Stale poszerzana jest baza współpracujących hoteli, pensjonatów i innych obiektów noclegowych spełniających określone normy jakości. Netmedia dba o atrakcyjne ceny i dostępność miejsc noclegowych.

Dzięki dużej sprzedaży miejsc hotelowych spółka osiąga maksymalne prowizje zarówno od pojedynczych hoteli, jak i światowych sieci hotelowych i operatorów. Dzięki temu Netmedia może proponować atrakcyjne ceny pobytu klientom korporacyjnym i indywidualnym oraz biurom podróży.

Rezerwacje hotelowe dokonywane są nie tylko przez Internet, ale również z wykorzystaniem tradycyjnych form, takich jak telefon i faks. Dzięki doświadczonemu zespołowi operatorów, call center realizuje zamówienia osób niekorzystających z Internetu lub niemogących dokonać rezerwacji online.

W zakresie oferty miejsc hotelowych na świecie, Netmedia współpracuje z największymi systemami sprzedaży usług hotelowych online, między innymi z Booking.com i GTA. Dzięki temu w naszej ofercie on-line jest ponad 100.000 hoteli na całym świecie, dostępnych do rezerwacji online.
Kontakt:
Biuro Obsługi Klienta Hotele.pl
ul. Woronicza 15
02-626 Warszawa
tel. 0 801 08 08 07
fax: (22) 492 77 77
e-mail: info@hotele.pl
Drukuj
    |    
Zgłoś błąd
    |    
Wyślij link
Notowanie: