Bilety lotnicze
A
A
A
Bilety Lotnicze
Od 2007 roku Netmedia SA jest konsolidatorem w zakresie sprzedaży biletów lotniczych. Podstawowym zadaniem Działu Biletów Lotniczych jest dystrybucja oferty linii lotniczych i zapewnienie naszym partnerom – głównie agentom non-IATA i portalom tematycznym – możliwości sprzedaży biletów tradycyjnych i oferty tanich linii lotniczych.

Stabilna pozycja rynkowa, wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszych pracowników, a także konkurencyjna oferta i możliwość kontaktu przez całą dobę pozwalają nam pozyskiwać coraz to nowych partnerów wśród biur podróży. Zapewniamy nie tylko profesjonalną obsługę rezerwacji i sprzedaży biletów, ale także doradztwo i pełną informację dotyczącą taryf i warunków przelotu, obsługi klientów indywidualnych i korporacyjnych oraz sposobu rozliczeń związanych ze sprzedażą biletów.

Pracujemy w dwóch systemach rezerwacyjnych, Amadeus i Galileo, co zapewnia możliwość obsługi rezerwacji agentów pracujących w każdym z tych systemów, pełną ofertę linii lotniczych i możliwość porównania dostępności miejsc.

Agentom i właścicielom portali Netmedia SA zapewnia narzędzia niezbędne do dokonywania rezerwacji, tj. wyszukiwarki biletów lotniczych (IRS i Sirius) tradycyjnych i tanich linii. Oferujemy również wyszukiwarki do zamieszczenia na stronie agenta, do samodzielnego użytku klientów. Wszystkie wyszukiwarki udostępniamy bezpłatnie – agent nie ponosi żadnych kosztów instalacyjnych ani eksploatacyjnych. 

Jeśli w wyszukiwarkach zostanie podany telefon i adres mailowy Netmedia SA, nasze profesjonalne Call Center w Państwa imieniu udzieli klientom/pasażerom wszelkich niezbędnych informacji, pomoże wyszukać optymalne połączenia zgodnie z preferencjami klienta, sprawdzi poprawność doboru taryf przez wyszukiwarkę, skontaktuje się z klientem w przypadku nieskutecznej próby dokonania rezerwacji i ustali przyczynę, a także będzie monitorować termin wystawienia biletu i zweryfikuje płatność.

Gwarantujemy dostęp do taryf wszystkich przewoźników obecnych w polskim BSP, a wybór połączenia uzależniony jest wyłącznie od kryteriów przyjętych przez klienta.

Dzięki Netmedia SA każdy ze współpracujących z nami agentów może zapewnić swoim klientom profesjonalną sprzedaż biletów lotniczych po konkurencyjnych cenach. Netmedia chce budować z partnerami stałe i długotrwałe relacje, dzięki którym będzie wzrastała dostępność biletów lotniczych i rynkowa pozycja agentów biur podróży.

Więcej o współpracy w załączniku oraz na stronie www.agent.netmedia.com.pl.

  Współpraca w zakresie biletów lotniczych
BiletyLotnicze.com.pl
Kontakt:
Dział Biletów Lotniczych
tel. +48 22 492 77 01
e-mail: sales@netmedia.com.pl

Drukuj
    |    
Zgłoś błąd
    |    
Wyślij link
Notowanie: